pondělí 13. února 2012

Chystáte se na pražský veletrh BIOSTYL? Pořadatelé nabízí slevy

Sedmý ročník mezinárodního veletrhu BIOSTYL se uskuteční 20. až 22. dubna 2012 se na výstavišti v Praze – Holešovicích. Jedná se o největší tuzemský kontraktační a prodejní veletrh biopotravin, zdravé výživy, potravinových doplňků a přírodní kosmetiky. V minulých letech se tento projekt zařadil mezi nejúspěšnější a nejrychleji rostoucí akce tohoto typu. Veletrhu je pravidelně udělována záštita ministra zemědělství ČR. Biopotraviny se v současné době stávají stále více skloňovaným pojmem, většina lidí již zná jejich benefity a velké množství spotřebitelů se podrobněji zajímá o původ a složení pokrmů, které konzumují.

„BIOSTYL nabízí prostor pro stále rostoucí poptávku po přírodních produktech ekologického zemědělství, oslovuje návštěvníky, kteří se zajímají o zdravou výživu a zdravý životní styl,“ uvádí za  organizační tým ředitel pořádající společnosti Ctirad Hemelík.
Celkové zaměření veletrhu doplňují i firmy nabízející tzv. fair trade produkty, celosvětový koncept, který poskytuje důstojné živobytí a pracovní podmínky pro chudé zemědělce v rozvojových zemích, a mnoho dalších podnětných projektů jako například LOHAS, biodynamické pohledy, selfness, a další.
Návštěvníci se mohou těšit na prezentaci biopotravin, čajů, přírodních kosmetických produktů, doplňků zdravé výživy a dalších podobných komodit, včetně ochutnávek a předvádění novinek či poradenství a konzultací. S nejnovějšími poznatky z oboru se mohou seznámit na některé z mnoha odborných přednášek.
Jsme rádi, že se veletrh každoročně stává místem setkání všech, kteří mají zájem o zdraví celostního člověka a také o zdraví naší planety. „Věříme, že přátelská atmosféra veletrhu opět vytvoří příjemné prostředí pro všechny, kterým je blízké naše motto: „vše o Zemi ... vše pro Zemi,“ dodává  Ctirad Hemelík.
PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců byl v minulých letech odborným garantem celého veletrhu.
„Na veletrhu se představuje řada členů Svazu PRO-BIO. Kvalitní prezentace vždy přispívá k úspěšné distribuci. Účast na veletrzích je také jednou z možností, jak podpořit distribuci bioproduktů,“ dodává Kateřina Nesrstová, manažerka PRO-BIO Svazu  ekologických zemědělců.
Pozor! Do 31. ledna platí zvýhodněná nabídka pro vystavovatele.

Žádné komentáře:

Okomentovat