středa 10. září 2014

Nabídky a poptávky srpen- září 2014


  • ¨ Koupíme semeno ostropestřce mariánského bio Množství do 20 tun. (Kontakt: Leo Taraba, LL spol. s r.o., tel: +420 608 254 013, e-mail: leo@llcomp.cz)
  • ¨ Nabízíme nyní biobrambory a koncem září, v říjnu biojablka. Napište. (Kontakt: Kristina Nowotná, farma Karlíkova vila, Poděbrady, kristina.nowotna@tiscali.cz)
  • ¨ Poptávka po jablkách v BIO kvalitě v množství min. 20 000 kg (Kontakt: David Soška, Vitaminátor s.r.o., tel.: 732 266 635, email: soska.david@vitaminator.cz )
  • ¨ Regionální partner CZ. Tato pořádá 2. – 4. října 2014 v Hradci Králové Evropské dny, Masarykovo náměstí 10:00-18:00 hodin. Máte možnost bez jakýchkoli poplatků se této akce zúčastnit a prezentovat své produkty a služby. Akce je zaměřena mj. na propagaci a podporu regionálních výrobců, živnostníků a firem v Královehradeckém Kraji. Zúčastnit se může každý subjekt, který je aktivní Evropan z Čech v Královehradeckém Kraji a má zájem o rozvoj a propagaci své činnosti v EU. (Kontakt: Regionální partner CZ, o.p.s. , regent@regionalnipartner.cz)
  • ¨ Prodám stádečko chovných krav a jaloviček. Asi 95% charolais, dobré porody i povahy, celkem 6 kusů. Cena dohodou. (Kontakt: tel. 7742220088, eliskagibiecova@seznam.cz, Vyšehoří, okr. Šumperk )
  • ¨ K prodeji oves s peluškou cca 40t poměr cca 50/50 (Kontakt Petr Zlámal, tel.: 776043073) 
  • ¨ Spolupráce při psaní knihy, vytvoření fotodokumentace výměnou za starost o zdraví vaší farmy. Jmenuji se Hana Goldová a píši knihu: Jak nejlépe využít potenciál své zahrady, kde popíši svoje zkušenosti z pěstování bez chemie a v souladu s přirozenými možnostmi zahrady. Obsahem knihy jsou témata týkající se veškeré produkce farem a především pěstitelů. Budou dopodrobna rozepsány postupy jak kompostovat, hnojit, také ekologická eliminace škůdců (hryzci, slimáci, mšice, puklice…), chorob (plísně hniloby, rzi…) pomocí homeopatie a rostlinnými výtažky, chov a použití přirozených predátorů v zahradě, nejvhodnější doba k setí, pletí i doporučení vhodně následných pěstovaných a sousedských plodin. A mnoho dalšího o důvodech a příčinách chorob, jak jim předcházet a úspěšně pěstovat zdravé a odolné plodiny. Jsem homeopat se zaměřením na léčbu zvířat a rostlin. Homeopatií se zabývám přibližně 12let. Forma spolupráce je individuální, dle potřeb a zaměření farmáře. Také cena mnou poskytovaných služeb se odvíjí od času a náročnosti řešených potíží. Předpokládám však, že bude velmi ponížena pro ty, kteří se rozhodnout spolupracovat na připravované knize. Neváhejte se připojit i v případě, že chováte zvířata. Pro Vás lze využít i moje zkušenosti s homeopatickou léčbou skotu, ovcí, drůbeže i koní.Úryvek z připravované knihy http://www.agrohomeopatie.eu/?p=365. (Kontakt: Hana Goldová www.agrohomeopatie.eu
  • info@agrohomeopatie.eu
  • ¨ Na Obchodní oddělení při Belgickém velvyslanectví v Praze se obrátila belgická firma FYTOFEND se žádostí o zprostředkování kontaktu na vhodné distributory a odběratele v České republice. Výše uvedená společnost se zabývá přírodní stimulací obranyschopnosti rostlin proti škůdcům, plísním, bakteriím, virům a řadě dalších rostlinných nemocí. Cílem této metody - vyvinuté ve spolupráci s belgickými vědci - je zvýšení imunitního systému rostlin tak, aby v případě kontaktu s nežádoucím prvkem se samy dokázaly ubránit. Jde o nechemické a geneticky neupravované přípravky, které nemají vliv na člověka a ekologii. Vhodné jsou zvláště pro pěstování ovoce, zeleniny, vinné révy a řady dalších rostlin a plodin. Bližší informace o belgické firmě a jejích prostředcích naleznete na následujících webových stránkách: www.fytofend.com. V případě vašeho zájmu o spolupráci s výše uvedenou belgickou firmou a dovoz jejích výrobků na český trh nás kontaktujte co možná nejdříve mailem. (Kontakt: Mgr. Petr KREBS, obchodní tajemník, Belgické velvyslanectví v Praze, Obchodní zastoupení pro Valonsko a Brusel, Myslíkova 31, 110 00 Praha 1, prague@awex-wallonia.comŽádné komentáře:

Okomentovat