středa 19. června 2013

Produkty členů Svazu PRO-BIO na festivalu Ekologikum

Co má společného šamanský byznysmen, prodejce mýdlových ořechů a blogerky bojující za světový mír?
To vše pochopíte na Fóru Ekologikum, které se uskuteční v sobotu 6. července v Brně, v rámci pátého ročníku Global chill-out festivalu s názvem EKOLOGIKUM.
Na festivalu EKOLOGIKUM se propojí různé proudy vědomí. Můžete se těšit na přednášky zajímavých osobností, které dělají svou práci srdcem a podělí se o svůj příběh. Praktické workshopy vás pohltí do společného tvoření a potkáte lidi, které za normálních okolností neuvidíte. Co je spojuje? Radost ze sdílení a pohybu na vlně pozitivní a zdravé energie života. 
Na fóru vystoupí například Petr Václavek – obchodník, filosof a iniciátor projektu Nové bohatství, hledačka alternativ a majitelka firmy Tierra Verde – Nataša Foltánová, která propaguje myšlenku domácností bez chemie především svými produkty Yellow & Blue. Těšit se můžete také na mladé blogerky Jana Černou a Karolínu Dobrovskou, které píšou o tom, co je baví, a to je krása těla i ducha na svém blogu jakorybička.cz.
Program Fóra Ekologikum se dotýká všech oblastí života, namátkou: zdravé potraviny, Zero waste – odpady a jejich maximální využití, ekologický design a architektura, sdílení zdrojů či kontaktní rodičovství. Na workshopech se například naučíte jak využít hlínu ve stavebnictví nebo jak si sami vyrobit (home-made.cz) základní produkty domácí hygieny např. zubní pastu..
Festival EKOLOGIKUM se uskuteční nedaleko centra Brna, v krásném prostoru Malé Austrálie u řeky Svratky, v termínu 5.-7. července 2013. Můžete se těšit na skvělý hudební program, tři dny projasněné zvukovou září od ambientu a chill-outu přes reggae, až k world music. Čekají na vás čajovny, masáže, tanec, jóga, dílničky pro děti, divadlo a jarmark lokálních prodejců, jejichž produkty mají příběh. Atmosféru doplní vizuální vjemy z dekorovaných prostor festivalu, výstav výtvarníků či vystoupení performerů a ohnivá show.
O občerstvení se postarají partneři festivalu – restaurace zdravého životního stylu Rebio ve spolupráci se Svazem ekologických zemědělců PRO-BIO, který podporuje trh s biopotravinami v ČR.
Více informací o festivalu a programu Fóra Ekologikum najdete na webových stránkách www.chill-out.cz, aktuality můžete sledovat na www.facebook.com/ekologikum.
Vstupenky jsou v předprodeji pouze v Brně (Indies,T.I.C. Brno, DPL, Chajovna, Brána k dětem) nebo můžete využít formuláře pro objednání vstupenek na stránkách festivalu.

1 komentář:

  1. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

    Kolektivní rozum - Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60% větší šance na výhru

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětVymazat