sobota 31. srpna 2013

Biopotraviny v rodinném balení nově od PRO-BIO s.r.o. přináší

Největší výrobce biopotravin a PRO-BIO, obchodní společnost s r.o., rozšiřuje svou řadu bioproduktů značky BIOHARMONIE o nová rodinná balení.
„Reagujeme tak na stoupající poptávku mnohých zákazníků, pro něž je z ekonomických i praktických důvodů výhodnější nákup většího balení než půlkilogramového sáčku. Cílovou skupinou nových balení jsou především rodiny, školy, školky, hotely a další gastronomická zařízení“, říká Ing. Barbora Hernychová ze společnosti PRO-BIO, s.r.o. Sáčky s obsahem 2 - 3 kg jsou vyrobeny z folie z polypropylenu a polyetylenu. Tři otvory umístěné v horní části sáčku usnadňují uchopení a manipulaci s produktem.
Obal zajišťuje hygienické uchování produktu bez přístupu vzduchu a vyznačuje se vyšší odolností. „Provedli jsme pečlivé zatěžkávací testy obalů tak, aby obstály při transportu a následném používání“, vysvětluje Ing. Barbora Hernychová. Společnost PRO-BIO, s.r.o. nabízí v nových obalech přes 40 bioproduktů. Jedná se především o obilniny, luštěniny, vločky, rýži a olejniny.
Rodinná balení budou poprvé veřejnosti představena 20. - 21. 9. 2013 na 20. ročníku Biojarmarku v pražském paláci Lucerna, kde bude mít firma PRO-BIO, s.r.o. stánek se svými produkty.

Další informace:
Ing. Barbora Hernychová, PRO-BIO, obchodní společnost s r.o.
Tel: 777 935 189
e-mail: hernychova@probio.cz
www.probio.cz
www.bioweb.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat