středa 7. srpna 2013

Rodina hledá práci v zemědělství s ubytováním

Ryze česká rodina - muž 37 let, SOU zemědělské (rostlinná a živočišná výroba), s teoretickou i praktickou znalostí řemeslných prací, dlouhodobou praxí v údržbě vnitřních i venkovních prostor, kutil a amatérský tvůrce dřevěných plochých plastik.
Žena 29 let, SŠ s maturitou a praxí recepční, se znalostí a zkušeností v údržbě zeleně a pěstění, amatérská fotografka. 
18 měsíční chlapeček, se znalostí zatím jen lumpačení : - ), se tímto na vás obrací s prosbou, zda-li by u  vás nebyla možná práce s ubytováním ? 

Zkušenosti

Petr: 6 let jsem doposud pracoval jako správce rozsáhlého zemědělského komplexu ve Lhotě. Mým úkolem byla především řemeslná činnost ( opravy a údržba různého charakteru ), pomocná koordinace pracovníků ( kotrola odvedené práce ) a částečná péče o cca 70 ks dobytka, drůbež, 4 ovce a 2 hřebce. 
Anna se starala o místní zeleň a čistotu v ně a kolem stavení - cca 3,5 roku. Poslední 4 měsíce co byl synek již větší, je opět schopna práce...tedy zatím jen částečně.

Podronosti

Bohužel, poslední 2 měsíce nedostali zaplaceno, přístup se téže zhoršil a náprava je v nedohlednu. "Já osobně jsem pracoval každý den od 6 do 22 - 23 hodiny ( v zimě méně ) se dvěma půlhodinovými přestávkami, to dlouho bez patřičné motivace nejde...ano, člověk by měl být v dnešní době rád za odměnu např. ,,jen" ve formě bydlení a stravy...to naše škvrně nemůžeme ale přebalovat do slámy a oblékat do plachty na dříví. Těžko se s tím srovnávat, když člověk dře," píše Petr. Proto by byli velmi vděčni za novou příležitost...  "Jsme pracovití, zodpovědní a v případě funkčnosti z druhé strany i velmi loajální," dodávají. 

Za případné nabídky předem děkují Petr a Anna 
Tel. : 775 208 810
  

Žádné komentáře:

Okomentovat